Miley Cyrus zbulon përvojën e parë seksuale: Ishte treshe me dy...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:25 14-08-2020 Miley Cyrus zbulon përvojën e parë seksuale: Ishte treshe me dy... Miley Cyrus

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus ka zbuluar në një intervistë edhe përvojën e saj të parë seksuale.

Këngëtarja, 27 vjeçe, e cila vetëm pak ditë më parë publikoi këngën e saj ‘Midnight Sky’, tregoi disa nga eksperiencat e saj në jetën private, shkruan DailyMail.

Cyrus tha se përvoja e saj e parë seksuale ishte një treshe me dy vajza të tjera, ndërsa shtoi se burri i parë me të cilin ka fjetur është Liam Hamsëorth, me të cilin u martua por mat=rtesa e tyre zgjati shumë pak.

Këngëtarja diskutoi për jetën e saj personale dhe private në një intervistë të rrallë me Alexandra Cooper.

Cyrus tha se arsyeja që përvoja e parë seksuale ishte me dy vajza ishte se shoqet e saj ia kishin përshkruar lidhjet me meshkujt si të tmerrshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01034688949585
array(1) { ["section"]=> string(69) "miley-cyrus-zbulon-pervojen-e-pare-seksuale-ishte-treshe-me-dy-217137" }