Miliarderi i blen qenit 8 smartfonë “iPhone 7”

Publikuar tek: bota, më 16:52 21-09-2016 Miliarderi i blen qenit 8 smartfonë “iPhone 7”

Megjithëse ka katër putra, asgjë nuk e ndalon këtë qen për të patur plot tetë iPhone 7.

Coco është qeni i një miliarderi kinez, dhe një nga qentë më me fat në botë.

Wang Sicong, pasuria e të cilit llogaritet rreth 30 milion dollarë, është djali i Wang Jianlin, njeriut më të pasur të Kinës. Dhe dashuria e tij për qenin nuk ndalon këtu, më parë ai i ka blerë Coco-s dy orë Apple Watch, prej ari që kushtonin 15 mijë dollarë secila.

Screzsdasd333fggot_1.jpg

Scasdasd333nshot_1.jpg

Screensdasdgggshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 30-vjeçari shqiptar kapet në Kassel të Gjermanisë me kokainë dhe marijuanë
“Nasa zbulon alienët në hënën e Jupiterit”, pritet njoftimi në telekonferencë “Live” »
Article Logic
Execution time: 0.011641979217529
array(1) { ["section"]=> string(50) "miliarderi-i-blen-qenit-8-smartfone-iphone-7-53660" }