Miliarderi ofron 240 mijë euro për këdo që martohet me vajzën e tij

Publikuar tek: bota, më 15:12 05-03-2019 Miliarderi ofron 240 mijë euro për këdo që martohet me vajzën e tij

Një fermer shumë i njohur miliarder në Tajlandë ofron 240 mijë euro për këdo që do martohet me vajzën e tij 27-vjeçare.

 

Miliarderi Arnon Rothong do i japë shpërblim burrit që do martohet me vajzën e tij 27-vjeçare pasi ajo nuk mundet të gjejë dikë që të martohet. Babai është i dëshpëruar pasi vajza e tij është ende e virgjër dhe asnjëri nuk ka shfaqur interes ndaj saj.

Vajza 27-vjeçare Karnista thotë se do preferonte që këto para ti merrte ajo dhe ti shpenzonte për një operacion plastik. Oferta është ende e hapur kështu që çdo burrë shqiptar që interesohet mund të aplikojë.

53147923_264383597834891_1490095627256725504_n.png

 

53270754_232789264213619_4082882218945413120_n.png53046749_609700872825323_6533043641202507776_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094568729400635
array(1) { ["section"]=> string(74) "miliarderi-ofron-240-mije-euro-per-kedo-qe-martohet-me-vajzen-e-tij-155262" }