Miliarderi rrëzohet keq nga biçikleta, i shpëton vdekjes së sigurtë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 17:03 26-08-2016 Miliarderi rrëzohet keq nga biçikleta, i shpëton vdekjes së sigurtë (Foto)

Biznesmeni nga Britania Sir Richard Branson ka shpëtuar për mrekulli nga vdekja pas rrëzimit nga biçikleta gjatë një shëtitje në ishujt Virgin.

66-vjeçari theu nofullën, këputi ligamentet dhe pësoi disa të çara në fyryrë por thotë se shpëtoi nga vdekja e sigurtë pasi kishte kaskë mbrojtëse. Rreth pesë vite më parë Branson arriti t’i shpëtojë nga flakët e përhapura në shtëpinë e tij pasi u qëllua nga vetëtima.

Screensdfgeggght_1.jpg

Screedf4gghhhhnshot_1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011660099029541
array(1) { ["section"]=> string(77) "miliarderi-rrezohet-keq-nga-bicikleta-i-shpeton-vdekjes-se-sigurte-foto-50956" }