Milioneri i njohur zbarkon në Shqipëri dhe del në përfundimin se "edhe Kosova ka det"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:31 29-07-2017 Milioneri i njohur zbarkon në Shqipëri dhe del në përfundimin se

Behgjet Pacolli është një prej biznesmenëve më të njohur nga shqiptarët e Kosovës.

Prej kohësh i angazhuar edhe në politikën e vendit të tij, Pacolli ka vendosur mesa duket të bëjë disa ditë pushime.

Dhe këto ditë ka vendosur t’i kalojë në bregdetin e Shqipërisë së bashku me familjen, ndërsa më në fund i jep përgjigje një pyetje që ia drejtonte gjithnjë djali i tij i vogël.

Sipas Pacollit ai pyetej gjithnjë nga i biri se përse Kosova nuk ka det dhe me të mbërritur në Shqipëri, vendos t’i japë një herë e mirë përgjigjen: Po, Kosova ka det.  

“Drejt detit Shqipëtar. Diari ben shumë pyetje; si psh, Pse Kosova nuk ka det. Erdhëm në përfundim se edhe Kosova e ka detin e vet !!!”, shkruan Pacolli në profilin e tij në facebook dhe poston këtë foto me të birin.

 

  pacolli.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098791122436523
array(1) { ["section"]=> string(89) "milioneri-i-njohur-zbarkon-ne-shqiperi-dhe-del-ne-perfundimin-se-edhe-kosova-ka-det-87725" }