Militantizmi s'njeh kufij, gdhend në kokë PS-në

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:28 07-06-2015 Militantizmi s'njeh kufij, gdhend në kokë PS-në

Militantizmi partiak në Shqipëri nuk njeh kufij.Përveç flamujve që kanë pushtuar të gjithë rrugët e qyteteve dhe fshatrave, ka njerëz që zgjedhin të stampojnë edhe në kokë bindjet e tyre partiake. Kjo foto e dëshmon më së miri se deri ku arrin fantazia e shfrenur  në kohë fushte. Ky i ri ka vendosur të shkruajë në kokë inicialet e Partisë Socialiste duke treguar kështu edhe bindjen e tij "të flakta" partiake. Në fakt  koka ku dhe janë “pikturuar” inicialet, ka ngjashmëri jo të vogël me kokën e vetë kryeministrit Rama.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097041130065918
array(1) { ["section"]=> string(52) "militantizmi-s-njeh-kufij-gdhend-ne-koke-ps-ne-12873" }