Mimi Kodheli dhe Majlinda Bregu së bashku për 8 marsin, rrëfejnë eksperiencat e tyre si politikane

Publikuar tek: politike, më 20:11 08-03-2016 Mimi Kodheli dhe Majlinda Bregu së bashku për 8 marsin, rrëfejnë eksperiencat e tyre si politikane

8 marsi ka bashkuar gratë e politikës me njëra-tjetrën dhe jo vetëm. Ambasada franceze në Tiranë, në kujdesin e Sonja Fitoussi, bashkëshorte e ambasadorit Bernard Fitoussi, ka organiuzar një pritje për gratë e suksesshme në politikë, biznes, gazetari, administratën shtetërore, ushtri etj.

5 gra, mes tyre ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli dhe ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu do të flasin përpara të pranishmëve për eksperiencat e tyre në jetën politike. Dy politikanet janë ulur pranë njëra-tjetrës, pse jo për të dhënë shembullin dhe mesazhin se bashkimi bën fuqinë, kaq i nevojshëm për situatën e grave në Shqipëri.

Deputetja më e re Kuvendit, Kejdi Mehmetaj apo biznesmenja Donika Mici do t’i drejtohen gjithashtu pjesëmarresve në takim. 

12162467_10154565225038765_1203786187_o.jpg

12837670_10154565223098765_1436557539_o.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009166955947876
array(1) { ["section"]=> string(103) "mimi-kodheli-dhe-majlinda-bregu-se-bashku-per-8-marsin-rrefejne-eksperiencat-e-tyre-si-politikane-34588" }