Mimi Kodheli dhe Rudina Hajdari të qeshura pranë njëra-tjetrës, por shikoni detajin në veshjet e tyre

Publikuar tek: barometri, më 08:24 06-06-2018 Mimi Kodheli dhe Rudina Hajdari të qeshura pranë njëra-tjetrës, por shikoni detajin në veshjet e tyre

Kryetarja e Komisionit për Politikën e Jashtme, Mimi Kodheli dhe deputetja e Partisë Demokratike Rudina Hajdari ishin pjesë e delegacionit shqiptar të kryesuar nga ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, që kanë raportuar ditën e sotme në parlamentin gjerman.

 

Por pas seancës së raportimit, Hajdar dhe Kodheli kanë gjetur kohën të realizojnë disa fotografi. E në këtë foto të postuar nga deputetja e PD-së në rrjetet sociale, të dyja duken të qeshura teksa bashkë i ka bërë politikani gjerman i CDU Thorsten Frei. Madje rastësi apo jo, dy politikanet shqiptare kanë kombinuar edhe veshjet me njëra-tjetrën, ku dominon ngjyra jeshile dhe blu.

“Pavarësisht se sfida të mëdha na presin përpara, të ngritura edhe nga opozita shqiptare, ajo që na shtyn përpara është mbështetja e madhe e popullit shqiptar për rrugën europiane”, shkruan Hajdari. /Newsbomb.al

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.021360158920288
array(1) { ["section"]=> string(107) "mimi-kodheli-dhe-rudina-hajdari-te-qeshura-prane-njera-tjetres-por-shikoni-detajin-ne-veshjet-e-tyre-123398" }