Mimi Kodheli feston ditëlindjen, deputetja i dërgon lule në Komision (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:31 11-09-2019 Mimi Kodheli feston ditëlindjen, deputetja i dërgon lule në Komision (FOTO)

Ish-ministrja e Mbrotjes Mimi Kodheli feston sot ditëlindjen e 55-të dhe kolegët e saj s’kishin si ta harronin këtë ditë.

Ka qenë deputetja Reme Lala ajo e cila ka surprizuar Kodhelin në Komisionin për Politikën e Jashtme.

Lala i ka dërguar një shportë të madhe me lule ish-ministres në shenjë mirënjohje. Ndërkohë fotografi Agim Rama është kujdesur t’i ruajë këto çaste në disa imazhe të publikuara në Facebook.

Në foto shihen edhe deputetja Rudina Hajdari, ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, Eglantina Gjermeni, Ligoraq Karamelo dhe disa kolegë të tjerë të Komisionit.

70714990_2390214864577861_4191736953881755648_n.jpg

70538730_2390212264578121_4769375605261074432_o.jpg

70281238_2390212117911469_3093006048080953344_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091719627380371
array(1) { ["section"]=> string(79) "mimi-kodheli-feston-ditelindjen-deputetja-i-dergon-lule-ne-komision-foto-178075" }