Mimi Kodheli në moment dobësie i thotë Lindita Nikollës: “Jam e vdekur”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:26 11-03-2017 Mimi Kodheli në moment dobësie i thotë Lindita Nikollës: “Jam e vdekur”

E enjtja në Kuvend e ka gjetur ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli në një gjendje të keqe dhe shumë të lodhur.

Vetë Kodheli është fiksuar nga kamerat duke iu ankuar koleges së Arsimit, Lindita Nikollës duke i thënë: “Jam e vdekur”. Edhe pamja e ministres tregon gjendjen jo të mirë në të cilën ajo ka qenë gjatë seancës plenare.

Për më shumë ndiqni videon e emisionit “Kjo Javë”:

Lexo edheRama mbledh nesër Qeverinë, u komunikon ministrave vendimin e rëndësishëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071158409118652
array(1) { ["section"]=> string(74) "mimi-kodheli-ne-moment-dobesie-i-thote-lindita-nikolles-jam-e-vdekur-71578" }