Mimi Kodheli përgjigjet për emrin: Jo mor pirun, e ke gabim! Shko bëj ndonjë punë më të vlefshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:40 16-11-2017 Mimi Kodheli përgjigjet për emrin: Jo mor pirun, e ke gabim! Shko bëj ndonjë punë më të vlefshme

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli i është përgjigjur një komentuesi që ka hedhur aludime mbi emrin e saj.

“E ka emrin Mrika Kodheli”, thotë komentuesi por menjëherë i është përgjigjur ish-ministrja.

“Jo mor pirun, e ke gabim. Kam lindur Mimi Vata dhe jam bërë rrugës Kodheli. Por kur s’ke lind në Tiranë e kur s’ke shkuar në fillore te Kosova apo te Samiu sigurisht s’mund të ma dish emrin. Ik shko bëj ndonjë punë më të vlefshme se të shkruash gjëra pa vlerë”, i kthehet Kodheli ndonëse qytetari ka vazhduar me spkepticizmin dhe aludimet e tij rreth emrit të ish-ministres.

mimi.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012832164764404
array(1) { ["section"]=> string(99) "mimi-kodheli-pergjigjet-per-emrin-jo-mor-pirun-e-ke-gabim-shko-bej-ndonje-pune-me-te-vlefshme-99791" }