Mimi Kodheli prezanton: Floriana kandidatja fituese

Publikuar tek: politike, më 20:00 02-05-2015 Mimi Kodheli prezanton: Floriana kandidatja fituese Mimi Kodheli dhe Floriana Koka

Mimi Kodheli ka prezantuar kandidaten e konfirmuar tashmë nga PS për Bashkinë e Sarandës.

Ministrja e Mbrojtjes e ka prezantuar Floriana Kokën si kandidaten fituese të zgjedhjeve vendore të 21 qershorit. “Me Florianen, kandidaten fituese të Aleancës për Shqipërinë Europiane në Bashkinë e Sarandës”, shkruan Kodheli në profilin e saj zyrtar teksa ka postuar edhe këtë foto të sajën me kandidaten e PS. Floriana Koka do të jetë përballë kandidatit kundërshtar Kreshnik Bozhdo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099380016326904
array(1) { ["section"]=> string(56) "mimi-kodheli-prezanton-floriana-kandidatja-fituese-10242" }