Mimi Kodheli pyet shqiptarët me nota revolte: Si jeni gdhirë sot?

Publikuar tek: politike, më 12:13 02-08-2017 Mimi Kodheli pyet shqiptarët me nota revolte: Si jeni gdhirë sot?

Prej më shumë se dy ditësh, gjendja e zjarrin në zonën turistike të Llogarasë është e rënduar.

 Edhe pas ndërhyrjeve të vazhdueshme, zjarri është vënë nën kontroll por nuk është shuar ende përfundimisht.

Këtë situatë e ka sjellë në vëmendje nëpërmjet rrjetit socia, ministrja e mbrojtjes Mimi Kodheli, e cila pyet ndjekësit me nota revolte sesi janë gdhirë sot duke bërë një krahasim me mënyrën sesi janë zgjuar Forcat e Armatosura.

Ndoshta e gjithë revolta e ministres është me zjarrvënësit dhe me faktin që duhet të angazhojë përditë forcat e saj për të patur nën kontroll situatën, megjithatë për një pjesë të madhe të ndjekësve të saj, mënyra se si e ka shprehur zemërimin është e pazakontë për natyrën e ministres.

mimi.png

 

d3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072588920593262
array(1) { ["section"]=> string(69) "mimi-kodheli-pyet-shqiptaret-me-nota-revolte-si-jeni-gdhire-sot-88060" }