“Ministra dhe kryebashkiakë të përfshirë në krim e korrupsion, “bomba” e Salianjit: Do dalin skandale përvëluese për qeverinë

Publikuar tek: barometri, më 08:21 14-06-2018 “Ministra dhe kryebashkiakë të përfshirë në krim e korrupsion, “bomba” e Salianjit: Do dalin skandale përvëluese për qeverinë

Prej kohësh Partia Demokratike ka paralajmëruar se do të publikojë skandale të rënda që implikojnë zyrtarë të lartë të qeverisë deri në nivel ministrash dhe kryebashkiakësh.

 

Këtë gjë e ka theksuar edhe një herë tjetër deputeti i PD-së Ervin Salianji i ftuar në emisionin “Politika Online” të gazetares Marsela Karapanço.

I pyetur nga gazetarja, Salianji tha se kjo do të jetë “një verë përvëluese” për qeverinë, duke shtuar se shumë shpejt do të publikohen skandale që do të tronditin qeverinë “Rama”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022166013717651
array(1) { ["section"]=> string(127) "ministra-dhe-kryebashkiake-te-perfshire-ne-krim-e-korrupsion-bomba-e-salianjit-do-dalin-skandale-perveluese-per-qeverine-124311" }