Ministri Ahmetaj hedh gjithë qejf videon në ‘’Facebook’’, por sulmohet keq: Mavri me bojë do jeni

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:50 09-06-2016 Ministri Ahmetaj hedh gjithë qejf videon në ‘’Facebook’’, por sulmohet keq: Mavri me bojë do jeni

Ministri i Financave Arben Ahmetaj hedh gjithë qejf videon në ‘’Facebook’’, por sulmohet keq. ‘’Mavri me bojë do jeni’’, i shkruajnë Ahmetajt.

‘’Tatimpaguesi Dixhital në iOS dhe android! Jepini zërin tuaj betejës kundër informalitetit!’’, sapo ka shkruar Ahmetaj.

Po rai sulmohet keq nga komentuesja për drejtoreshën e Përgjithshme të Tatimeve Brisida Shehaj.

‘’ Shumë mirë po derisa të kemi atë drejtoreshë Tatimesh mavri me bojë do jeni. Latë nam.’’, sulmon shkurt Ahmetajn komentuesja.

arbenahmetajvideook.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043610811233521
array(1) { ["section"]=> string(97) "ministri-ahmetaj-hedh-gjithe-qejf-videon-ne-facebook-por-sulmohet-keq-mavri-me-boje-do-jeni-42949" }