Ministri dhe deputeti i Ramës e “djegin” jetën e natës, newsbomb.al publikon VIDEO-n nga festa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:30 11-03-2017 Ministri dhe deputeti i Ramës e “djegin” jetën e natës, newsbomb.al publikon VIDEO-n nga festa

Ministri i Mirëqenies Sociale Blendi Klosi dhe deputeti socialist Eduard Shalsi janë rrëmbyer nën atmosferën rinore të të rinjve të FRESSH-it mbrëmë në Berat.

Klosi dhe Shalsi “të zhveshur” nga pozita e tyre, kanë nxjerrë në pah shpirtin rinor teksa kanë rrëmbyer kufjet dhe kanë marrë rolin e "DJ"-së.

Shalsi madje tregoi dhe një sekret të tij para të rinjve, "Kam punuar në moshën 22 vjeçare si DJ, sonte po i rikthehem". 

Nëse i kishim më parë të kollarisur në Kuvend, në videon e dërguar në redaksinë e newsbomb.aldy politikanët vijnë ndryshe, sportiv dhe me  shpirtin rinor.


Klosi dhe Shalsi jetë nate by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009835958480835
array(1) { ["section"]=> string(97) "ministri-dhe-deputeti-i-rames-e-djegin-jeten-e-nates-newsbomb-al-publikon-video-n-nga-festa-71535" }