Ministri i brendshëm ka ditëlindjen, por refuzon suprizën e mesnatës…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:45 30-10-2016 Ministri i brendshëm ka ditëlindjen, por refuzon suprizën e mesnatës… Ministri Tahiri ne 21 tetor duke i dhuruar lule per ditelindje gazetares se News24 gjate konferences per shtyp

Ishte vetëm 30 vjeç kur për herë të parë u përfshi në politikën aktive duke u zgjedhur deputet i Kuvendit të Shqipërisë. 

Sot, Saimir Tahiri, ministri i Brendshëm mbush plot 37 vjeç dhe këtë ditëlindje, veç familjes së vet, do ta festojë mes policëve.

Edhe pse ka refuzuar ndonjë suprizë të mesnatës, për një ndër ministrat më të rinj në moshë që kanë mbajtur ndonjëherë detyrën e ministrit të brendshëm, Tahiri duket se nuk do ta kalojë qetë ditëlindjen e tij, aq më tepër, që nuk është ditë pune.

Në faqen e tij sociale në facebook, kanë mbërritur mesazhet e para të urimit, dhe suprizat duket se për të riun 37 vjeçar, baba i një djali, Drinit, ka vendosur që ta festojë ditëlindjen e tij me familjen.

Vetëm pak ditë më parë e pamë ministrin e brendshëm teksa i bënte suprizë gazetares së News24, duke i dhuruar një buqetë me lule pas konferencës për shtyp. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088229179382324
array(1) { ["section"]=> string(73) "ministri-i-brendshem-ka-ditelindjen-por-refuzon-suprizen-e-mesnates-57836" }