Ministri i Ramës “arratiset” nga Tirana, me mushka në fshatin autentik shijon përvojën e paharrueshme (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:24 26-11-2017 Ministri i Ramës “arratiset” nga Tirana, me mushka në fshatin autentik shijon përvojën e paharrueshme (FOTO)

Ministri Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka përjetuar një përvojë shumë interesantë këtë fundjavë, i cili ka zgjedhur të “arratiset” për pak kohë Tiranën dhe të shohë nga afër bukuritë natyrore që të ofrojnë fshatrat në jug të vendit.

Ai ka ngjitur këtë të dielë malin e Tomorrit, ndërsa ndodhej këtë mëngjes në fshatin Qafë-Dardhë, të cilin ai e cilëson si fshat autentik.

Klosi ka postuar dhjetëra foto nga udhëtimi i tij në malin e shenjtë, ku shfaqet i veshur me një xhup të kuq herë herë me një lopatë e herë me një shkop në dorë, ndërsa shoqërohet nga një grup të rinjsh. Po ashtu, për rrugëtimin në majën e Tomorit ra në sy që grupi kishte marrë me vete edhe mushka me qëllim shplodhjen e tyre gjatë ngjitjes. 

bl.jpg

bllo.jpg

 

23915996_1961717177449250_3462890832697908936_n.jpg

 

23844685_1961717770782524_1854553735286430063_n.jpg

23843329_1961717514115883_947751368167988350_n.jpg

 

23843339_1961717300782571_5379585601441910350_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028142213821411
array(1) { ["section"]=> string(110) "ministri-i-rames-arratiset-nga-tirana-me-mushka-ne-fshatin-autentik-shijon-pervojen-e-paharrueshme-foto-100799" }