Ministri i Ramës poza me demokratët: Sepse jemi njerëz në fund të ditës!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:35 22-06-2017 Ministri i Ramës poza me demokratët: Sepse jemi njerëz në fund të ditës!

Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati ka provuar vazhdimisht se në fotot e aktiviteteve të tij elektorale nuk kanë munguar as simbolet e Partisë Demorkatike.

Disa ditë pasi postoi një qyterar, i cili në njërën dorë mbante byzylykun e PS dhe në tjetrën atë të PD, tani vjen me një tjetër imazh surprizues.

Bushati pozon në një foto me një simpatizante të partisë demokratike dhe shkruan: “Sepse jemi njerëz në fund të ditës”.

Bushati është kandidat për deputet në Shkodër dhe është përfaqësuesi kryesor i fushatës elektorale të Partisë Socialiste në këtë qark verior.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098140239715576
array(1) { ["section"]=> string(76) "ministri-i-rames-poza-me-demokratet-sepse-jemi-njerez-ne-fund-te-dites-83384" }