Ministri i Turizmit Blendi Klosi, rezulton pozitiv me koronavirus, ja ç’thotë në rrjete sociale

Publikuar tek: aktualitet, më 21:14 03-11-2020 Ministri i Turizmit Blendi Klosi, rezulton pozitiv me koronavirus, ja ç’thotë në rrjete sociale Blendi Klosi

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Klosi në facebook, ku thotë se ka nisur trajtimin mjekësor dhe është karantinuar.

Më tej në shënimin e tij, Klosi bën apel për respektimin e të gjitha masave të rekomanduara nga ekspertët e shëndetësisë, për parandalimin e përhapjes.

Shënimi i Klosit

Të nderuar miq. Pas testimit për COVID 19, rezultova pozitiv. Me nisjen e trajtimit dhe karantinimit sipas protokolleve, gjej rastin të ritheksoj rëndësinë e respektimit të të gjitha masave të rekomanduara nga ekspertët e shëndetësisë, për parandalimin e përhapjes. Ju uroj të gjithëve shëndet.

ai.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Holanda 'BLLOK' Shqipërisë, Deputeti në Parlament: Ju tregoj 3 problemet e tyre
Sulmi terrorist në Austri, Tirana solidarizohet me Vjenën, bashkia ndriçohet me ngjyrat e flamurit austriak »
Article Logic
Execution time: 0.01338791847229
array(1) { ["section"]=> string(100) "ministri-i-turizmit-blendi-klosi-rezulton-pozitiv-me-koronavirus-ja-c-thote-ne-rrjete-sociale-226337" }