Ministri Ilir Beqaj padit Lulzim Bashën: Për të, miliadrat janë një fjalë goje

Publikuar tek: politike, më 15:24 17-11-2015 Ministri Ilir Beqaj padit Lulzim Bashën: Për të, miliadrat janë një fjalë goje

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka paditur kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Beqaj ka thënë se e ka paditur Bashën për shpifjet ndaj tij, për këtë arsye “të shkojë t’i provojë shpifjet  në gjykatë”.

“Për Lulzim Bashën, milionat dhe miliardat janë një llaf goje. Nuk do t’i shmangem përballjes me të, kam vendosur ta padis. Le të shkojë në gjykatë dhe t’i provojë aty shpifjet ndaj meje”, tha ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087959766387939
array(1) { ["section"]=> string(82) "ministri-ilir-beqaj-padit-lulzim-bashen-per-te-miliadrat-jane-nje-fjale-goje-25637" }