Ministri Klosi foto jashtë formales, ulet mbi tavolinë me gazetaren dhe pozon miqësisht (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:08 01-02-2016 Ministri Klosi foto jashtë formales, ulet mbi tavolinë me gazetaren dhe pozon miqësisht (FOTO)

Një foto krejt ndryshe nga formalja që jemi mësuar. Zyrtarë apo ministra me qëndrimin drejt, që zgjedhin me kujdes se ku ulen dhe si pozojnë. Sot ministri i Mirëqënies Blendi Klosi ka menduar të bëjë një foto duke u ulur sipër tavolinës me gazetaren e emisionit të mëngjesit në ‘’Top Channel’’, Mira Kazhani.

‘’Me zotin Mirëqënie’’, shkruan Kazhani, teksa fton edhe bashkëshorten e tij, Norën, ta shohë e komentojë foton  e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030870199203491
array(1) { ["section"]=> string(97) "ministri-klosi-foto-jashte-formales-ulet-mbi-tavoline-me-gazetaren-dhe-pozon-miqesisht-foto-31447" }