Ministri Klosi shoqëron djalin në ditën e parë të shkollës. Në klasë të parë dhe kaq i lumtur me ‘’Abetare’’-n (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:02 07-09-2016 Ministri Klosi shoqëron djalin në ditën e parë të shkollës. Në klasë të parë dhe kaq i lumtur me ‘’Abetare’’-n (FOTO)

E kush nuk e mban mend ditën e parë të shkollës?! Plot frikë, drojtje dhe kuriozitet për mësuesen që do ketë, klasën, shkollën, shokët dhe shoqet, shokun apo shoqen e bankës.

Plot emocione është në këtë ditë të parë të shkollës, edhe djali i ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi.

Të emocionuar janë edhe Klosi, bashkë me të shoqen, Norën. Djali i tyre është rritur shpejt…Tanimë janë harruar pushimet kur babai ministër luante me pasardhësit në rërën e plazhit.

Bashkë me djalin, në një foto që i rrëfen të gjitha, mbi librat e parë, Nora nuk i ka rezituar dot tundimit për ta bërë një foto më të, në bankën e shkollës.

noradjaliok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025285959243774
array(1) { ["section"]=> string(116) "ministri-klosi-shoqeron-djalin-ne-diten-e-pare-te-shkolles-ne-klase-te-pare-dhe-kaq-i-lumtur-me-abetare-n-foto-52163" }