Ministri na prezanton Bujarin dhe Refijen e Policisë së Shtetit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:47 24-05-2016 Ministri na prezanton Bujarin dhe Refijen e Policisë së Shtetit

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, përmes kësaj “selfie” na prezanton dy punonjës të Policisë së Shtetit. Jo pa qëllim Tahiri ka zgjedhur një punonjës me eksperiencë dhe një tjetër të “gjeneratës së re”, duke i mëshuar kështu edhe më fort motos “Policia qe duam”.

Bujari, siç zbulon minstri, ka 32 vite punë, ndërsa policja me emrin Refije vetëm 1 vit punë.

“Lushnje, Bujari 32 vjet dhe Refija 1 vit punë. Eksperienca dhe e ardhmja e Policisë.

Me pasurinë e më të mirëve ndër vite, ndërtojmë Policinë e gjeneratës tjetër”, shkruan ministri si përshkrim për këtë foto duke dhënë kështu edhe arsyen se pse ka zgjedhur pikërisht këta dy policë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097239017486572
array(1) { ["section"]=> string(69) "ministri-na-prezanton-bujarin-dhe-refijen-e-policise-se-shtetit-41363" }