Ministri Saimir Tahiri premton mbështetje për familjet e policëve të rënë në detyrë

Publikuar tek: politike, më 13:15 28-12-2015 Ministri Saimir Tahiri premton mbështetje për familjet e policëve të rënë në detyrë

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka qenë i pranishëm sot në ceremoninë me rastine festave të fundvitit  ku ishin të pranishëm fëmijët e policëve të rënë në detyrë.

Gjatë fjalës së tij, ministri Tahiri premtoi mbështetje për familjet e policëve të rënë në detyrë.

“Prindërit e juaj janë përjetësisht pranë nesh nga sakrifica që kanë bërë. Shpresoj që të ndjeni respektin dhe mirënjohjen e policisë. Unë përulem para jush duke iu nderuar vëllain apo babain që ju mungon”, tha ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012748956680298
array(1) { ["section"]=> string(89) "ministri-saimir-tahiri-premton-mbeshtetje-per-familjet-e-policeve-te-rene-ne-detyre-28714" }