Ministri shqiptar një baba i kujdesshëm, shtyn karrocën e vajzës në rrugët e Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:33 26-05-2016 Ministri shqiptar një baba i kujdesshëm, shtyn karrocën e vajzës në rrugët e Tiranës

Ambla, voglëushja e çiftit Nora Gega dhe Blendi Klosi është ëmbëlsira që tërheq çdo mik dhe të njohur të tyre, teksa ecin rrugëve të Bllokut. Nuk ka si të ndodhë ndryshe edhe në këtë rast, kur ndërsa të dy ata takojnë një të njohur, e cila menjëherë fut kokën tek karroca për tru përshëndetur me të voglën. Nga ana tjetër të dy, Nora dhe Blendi shfaqen me këtë look casual, siç edhe i takon fundjavës, ndërsa ministri tregon se është vërtetë një baba i përkushtuar. (Story)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071299076080322
array(1) { ["section"]=> string(89) "ministri-shqiptar-nje-baba-i-kujdesshem-shtyn-karrocen-e-vajzes-ne-rruget-e-tiranes-41597" }