Ministri socialist revoltohet me moderatoren: Ta dija që do më thoje këtë s'te vija në emision!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:11 27-01-2020 Ministri socialist revoltohet me moderatoren: Ta dija që do më thoje këtë s'te vija në emision!

Ministri i Turizmit Blendi Klosi nuk e ka pritur mirë etiketimin që moderatorja e “Thumbon” në Ora Neës i bëri ministrisë që ai drejton.

Gazetarja ftoi në studio duke e emëruar si "Ministria e Qejfit", kjo referuar turizmit si sektori që të gjithë ne e shohim me syrin e qejfit, pasi nënkupton argëtim. Por ministrit Klosi nuk i ka pëlqyer mënyra si e prezantuan moderatoret dhe u shpreh se nuk ishte aspak dakort me këtë.

"Nuk më kanë quajtur ndonjëherë ministër qejfi. Nuk më pëlqeu, ta dija nuk do vija në emision",  u shpreh Klosi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010015964508057
array(1) { ["section"]=> string(100) "ministri-socialist-revoltohet-me-moderatoren-ta-dija-qe-do-me-thoje-kete-s-te-vija-ne-emision-193231" }