Ministrin e Zhvillimit Ekonomik e qëllojnë me lodrën e seksit (Video)

Publikuar tek: bota, më 13:37 05-02-2016

Një ditë pasi mijëra protestues mbushën rrugët e Zelandës së Re për të kundërshtuar marrëveshjen e Partneritetit Trans-Paqësor, një grua ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të shprehur revoltën e saj.

Teksa ministri i Zhvillimit Ekonomik po mbante një deklaratë për media mbi nënshkrimin e marrëveshjes tregtare kontroversiale, ajo është afruar dhe ka lëshuar në drejtim të tij një “dildo” apo penis artificial. Duke e goditur në fytyrë ministrin ajo dëgjohet teksa thërret “këtë e ke për përdhunimin që i ke bërë vendit”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmohet baza e OKB-së në Mali, disa viktima dhe persona të marrë peng
Qytetari i padurueshëm i bie me shkelm derës së ashensorit, ja cfarë i ndodh (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011162996292114
array(1) { ["section"]=> string(73) "ministrin-e-zhvillimit-ekonomik-e-qellojne-me-lodren-e-seksit-video-31817" }