Ministrit i bien pantallonat në publik, kjo video gallatë po "tërbon" rrjetin, mos e humbisni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 01-09-2017 Ministrit i bien pantallonat në publik, kjo video gallatë po

Një incident që nuk mund të kalojë pa të qeshura i ka ndodhur Ministrit të Mbrojtjes në Pakistan.

Në momentin që ai do të hipte në makinë, duke takuar një tjetër zyrtar, i kanë rënë pantallonat deri në lartësin e gjurit.

Dhe pse është kaluar me sportivitet nga ministri, videoja që është bërë virale ka sjell reagime nga shikuesit, të cilët shprehen se nëse ai nuk mban dot pantallonat e tij, imagjino si mund të drejtojë një ministri.

Shiko videon: 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026639938354492
array(1) { ["section"]=> string(95) "ministrit-i-bien-pantallonat-ne-publik-kjo-video-gallate-po-terbon-rrjetin-mos-e-humbisni-90854" }