Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka nis detyrën e re, por kjo "gafë" i ka habitur të gjithë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:58 14-09-2017 Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka nis detyrën e re, por kjo

Olta Xhaçka ka nisur dje detyrën e re si Ministre e Mbrojtjes me një gafë të madhe.

Por mund të themi se më shumë se një gafë, ishte dhe pakujdesi e stafit të ish-ministres Mimi Kodheli, të cilët mesa duket e kanë pasur të vështirë të ndaheshin nga ajo.

Në fillim të njoftimit për mediat shkruhej se ministrja e re Mimi Kodheli merr detyrën në këtë post. Por në fakt Kodheli ishte ministrja e sapo larguar, por mesa duket në ministri ka ende nostalgji për figurën e saj.

gafa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014636993408203
array(1) { ["section"]=> string(92) "ministrja-e-mbrojtjes-olta-xhacka-nis-detyren-e-re-por-kjo-gafe-i-ka-habitur-te-gjithe-92282" }