Ministrja e Ramës në një takim të ngrohtë, foton e publikon ajo vetë

Publikuar tek: kulture-art, më 11:58 02-04-2017 Ministrja e Ramës në një takim të ngrohtë, foton e publikon ajo vetë

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro ka publikuar një foto me një shokun e saj të gjimnazit, e mandej edhe në fakultet.

Krahas fotos ajo shkruan se takimi me të, Pëllumbin është kryer në Athinë, ndërsa e përshkruan atë si i njëjti djalë punëtor dhe shembullor edhe pas 25 vitesh.

“Ne nje takim shume te ngrohte e plot fryme pozitive me bashkatdhetare ne Athine per #ShqiperineQeDuam, u rigjeta pas 25 vitesh me Pellumb Xibrakan, shoku im i klases ne shkollen e mesme dhe ne fakultet, djale i shkelqyer, njeri i punes dhe i zemres, baba e familjar shembullor me pak thinja me shume .Krenare qe je shoku im Pellumb!”, shkruan Kumbaro. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03762412071228
array(1) { ["section"]=> string(73) "ministrja-e-rames-ne-nje-takim-te-ngrohte-foton-e-publikon-ajo-vete-73852" }