Ministrja e Shëndetësisë Manastirliu viziton dy bebet e para të vitit (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 12:45 01-01-2018 Ministrja e Shëndetësisë Manastirliu viziton dy bebet e para të vitit (FOTO)

Laeli lindi vetëm 10 sekonda pas mesnate në ditën e parë të vitit 2018 në Maternitetin Koço Gliozheni, dhe 1 min më vonë lindi Nadia në maternitetin Mbretëresha Geraldinë.

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale vizitoi në mëngjes dy bebet e para të vitit dhe uroi vitin e ri 2018 të sapoardhurve në jetë, familjeve të tyre dhe të gjithë shqiptarëve.

26197145_10211715246058687_1587076410_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011686086654663
array(1) { ["section"]=> string(81) "ministrja-e-shendetesise-manastirliu-viziton-dy-bebet-e-para-te-vitit-foto-105081" }