Ministrja e Teknologjisë, Harito, gjen një mënyrë origjinale për të uruar Vitin e Ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:40 02-01-2016 Ministrja e Teknologjisë, Harito, gjen një mënyrë origjinale për të uruar Vitin e Ri Ministrja Harito me familjen e saj

Milena Harito, ministrja e Teknologjisë dhe Inovacionit ka zgjedhur datën 2 janar 2016 për të postuar ndër të rrallat foto të saj në rrjetet sociale, së bashku me familjen. 

Bashkëshorti dhe dy fëmijët, djali dhe vajza, në një pozë të qeshur që është një selfie, duket se është kartolina e Ministres për të gjithë ata që e mbështesin në rrjetet sociale. Ministrja, nuk ka shkruar asgjë për këtë fotografi, thjesht, ka dashur ti përshëndesë të gjithë me familjen e saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087890625
array(1) { ["section"]=> string(88) "ministrja-e-teknologjise-harito-gjen-nje-menyre-origjinale-per-te-uruar-vitin-e-ri-29021" }