Ministrja Felaj takon ambasadorin Lu. Veshja që zgjodhi, e duhur?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:43 11-03-2015 Ministrja Felaj takon ambasadorin Lu. Veshja që zgjodhi, e duhur? Ministrja Ermonela felaj në takim me ambasadorin amerikan Lu

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj ka zhvilluar gjatë ditës së djeshme (e martë) në Tiranë, një takim me ambasadorin amerikan Donald Lu.

Veç luleve ato ç’ka bien më së shumti në sy janë këmbët e ministres dhe fustani i saj paksa i shkurtër, që nuk arrin t’ja mbulojë këmbët mjaftueshëm.

Ne nuk kemi asgjë me këmbët e ministres, përkundrazi ajo na duket shumë në formë  dhe elegante por a është kjo një veshje ideale për një takim zyrtar?! Aq më tepër kur zyrtari përballë saj është ambasadori amerikan Lu.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024129867553711
array(1) { ["section"]=> string(67) "ministrja-felaj-takon-ambasadorin-lu-veshja-qe-zgjodhi-e-duhur-5572" }