Ministrja Mimi Kodheli e kënaqur nga samiti në NATO, hedh edhe një foto të re

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 11-02-2016 Ministrja Mimi Kodheli e kënaqur nga samiti në NATO, hedh edhe një foto të re

Dita e dytë e samitit të NATO-s në Bruksel, dhe ministrja jonë e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, që “shkëlqeu” ditën e parë të samitit, nuk e humb këtë shans as ditën e dytë.

Kështu mëngjesin e sotëm ka zgjedhur të përshëndesë fansat e saj në rrjetet sociale me një foto selfie me ambasadorin e Shqipërisë në NATO, ish-deputetin e PD, Leonard Demi.

Duket se dy zyrtarët janë të kënaqur dhe të qeshur, ndoshta edhe për shkak të pritshmërive të ditës së dytë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034087896347046
array(1) { ["section"]=> string(82) "ministrja-mimi-kodheli-e-kenaqur-nga-samiti-ne-nato-hedh-edhe-nje-foto-te-re-32294" }