Minoreni shqiptar përdhunon të miturin e familjes angleze që e adoptoi

Publikuar tek: bota, më 19:54 21-02-2017 Minoreni shqiptar përdhunon të miturin e familjes angleze që e adoptoi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje britanike që kishte adoptuar një 11 vjeçar shqiptar, i cili përdhunoi fëmijën e mitur të familjes.

Shqiptari, tani 14 vjeç, është në gjyq për sulm seksual ndaj një të mituri, i cili është tani 7 vjeç, në shtëpinë e tij gjatë pushimeve verore.

Prokurori britanik Graham Smith i tha gjykatës se i akuzuari kishte ardhur nga Shqipëria në vitin 2011 kur ishte 9 vjeç dhe qëndroi me familjen adoptuese për 2 vite e 2 muaj në Reading, Berks.

Ai tha se shqiptari e kishte sulmuar djalin e vogël në fjomën e gjumit, ndërsa i mitur tha se “ai më bëri gjëra të turpshme”, dhe iu ankua të ëmës për dhimbje në fundshpinë.

Analizat treguan për gjetjen e spermës në anusin e të miturit britanik por pala mbrojtëse i ka mohuar akuzat duke thënë se veprimet e turpshme i mituri i ka kryer duke përdorur gishtat e dorës së vet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nasa e konfirmon: Kemi bërë zbulim të madh
Presidenti emëron gruan e tij si zv/presidente: Ka bërë punë të madhe »
Article Logic
Execution time: 0.011969804763794
array(1) { ["section"]=> string(76) "minoreni-shqiptar-perdhunon-te-miturin-e-familjes-angleze-qe-e-adoptoi-69477" }