Minstrja me vajzën në “DEMODE” të Mirela Nurçes

Publikuar tek: kulture-art, më 19:23 23-06-2016 Minstrja me vajzën në “DEMODE” të Mirela Nurçes

“DEMODE”. Kështu quhet sfilata e rradhës e stilistes lushnjare Mirela Nurçe fama e së cilës tashmë i ka kaluar kufijtë kombëtare.

Në sfilatën që është duke u zhvilluar në ambientet e hapura te “Bar Komiteti” është e pranishme edhe ministrja  e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni.

Gjermeni ka marrë me vete edhe vajzën dhe ja teksa duket në këto foto duke u munduar ta fusë që të voglën e saj në botën e bukur të modelingut.

festa2.jpg

festa1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073938369750977
array(1) { ["section"]=> string(51) "minstrja-me-vajzen-ne-demode-te-mirela-nurces-44405" }