"Miq" të paftuar në çadrën e protestës, janë shenja për paqe në zgjedhjet e Kavajës? (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:47 05-05-2017

Disa ‘miq të paftuar’ me ngjyrë të bardhë dhe të zezë, por të mirëpritur, kanë vizituar sot “Çadrën e Lirisë” në ditën e 77-të që nga hapja e saj.

Pëllumba të bukur, kanë fluturuar rreth e rrotull çadrës dhe janë ulur duke u ushqyer me thërrime dhe duke u bërë shoqëri protestuesve, shkruan newsbomb.al.

Në kohë dreke, kur qetësia pushton gjithë Tiranën, si dhe çadrën, pëllumbat i kanë dhënë gjallëri vendit. Mos ndoshta kjo është një shenjë për paqe në zgjedhjet e kavajës? Ndonëse sipas parashikimeve të meteorologëve, e diela do jetë ditë me shi, dhe pëllumbat e kanë të vështirë të fluturojnë. /Newsbomb.al/ 

cadraq-logo.jpgcadra-logo.jpgcadra-brenda-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023125171661377
array(1) { ["section"]=> string(92) "miq-te-paftuar-ne-cadren-e-protestes-jane-shenja-per-paqe-ne-zgjedhjet-e-kavajes-fotot-77586" }