Miqësorja Shqipëri-Katar, nis shitja e biletave

Publikuar tek: sport, më 15:57 03-05-2016 Miqësorja Shqipëri-Katar, nis shitja e biletave

Ka nisur shitja e biletave për ndeshjen miqësore Shqipëri-Katar, miqësorja që do të zhvillohet më 29 maj në orën 17.30 në Hartberg të Austrisë.

Kjo do të jetë miqësorja e parë që skuadra kuqezi do të luajë përpara finaleve të Kampionatit Europian “Francë 2016”.

Federata Shqiptare e Futbollit njofton se personat e interesuar do të mund të aplikojnë online duke bërë një rezervim dhe më pas në ditën e ndjeshjes, me emailin konfirmues të rezervimit do të shkojnë në pikën e biletarisë për të marrë biletat fizike. Linku i aplikimit për bileta: www.albaniavsqatar.com.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022749185562134
array(1) { ["section"]=> string(52) "miqesorja-shqiperi-katar-nis-shitja-e-biletave-39373" }