Mira Kazhani ndryshon ‘look’, ja si duket moderatorja (Foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:33 30-12-2016 Mira Kazhani ndryshon ‘look’, ja si duket moderatorja (Foto

Prej disa vitesh e shohim gazetaren e moderatoren Mira Kazhani në ekran, besnike të flokëve të saj jo shumë të gjatë, me pak onde shumicën e herëve.

E sigurisht që ky ndryshim radikal i Kazhanit në “look” ishte një surprizë. Ajo i ka prerë flokët shumë shkurt dhe i ka ngjyrosur më të errëta shkruan Who. Mund të themi se na pëlqeu jashtëzakonisht!

Në fakt vetë Mira akoma nuk i ka suprizuar afro 50 mijë ndjekësit e saj në Instagram pasi në llogarinë e saj vazhdojnë të jenë fotot me modelin e “vjetër”.

Imazhin e ri të Mirës na e ka prezantuar profesionistja që e ka realizuar, Ujvara Haxhiaj. Flokët shkurt si Mira Kazhani janë për mua “look”-u i vitit. Tregojnë besim dhe elegancë”, ka shkruar ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026983022689819
array(1) { ["section"]=> string(61) "mira-kazhani-ndryshon-look-ja-si-duket-moderatorja-foto-64196" }