Mirela Nurçe i mbledh të gjithë, nga Kumbaro te Vera Grabocka. Zonjat në “rresht” për modën (FOTOT)

Publikuar tek: kulture-art, më 13:40 24-06-2016 Mirela Nurçe i mbledh të gjithë, nga Kumbaro te Vera Grabocka. Zonjat në “rresht” për modën (FOTOT)

Stilistja lushnjare me famë ndërkombëtare, Mirela Nurçe ka bërë bashkë personalitete nga politika, arti e kultura në sfilatën e saj më të fundit “DEMODE”, prezantuar në ambientet e jashtme të bar “Komiteti”.

Të panishme kanë qenë ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Ermonela Felaj, deputetja Arta Dade, deputetja Mesila Doda këngëtarja e madhe Anita Take, si dhe regjisorja Vera Grabocka.

Zonjat duken në harmoni me njëra tjetrën dhe kanë përfituar nga rasti edhe për të bërë pak muhabet mode, që me ç’duket është e vetmja që arrin të bëjë në një mendje të gjitha gratë.

nurce5.jpg

nurce6.jpg

nurce2.jpg

nurce3.jpg

nurce4.jpg

nurce1.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036021947860718
array(1) { ["section"]=> string(99) "mirela-nurce-i-mbledh-te-gjithe-nga-kumbaro-te-vera-grabocka-zonjat-ne-rresht-per-moden-fotot-44485" }