Mirëmëngjes nga bregu! Kjo është e diela e Edi Ramës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:21 02-07-2017

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë ndjekësit e tij virtualë një të dielë të qetë me pamje nga një prej bregdeteve më të bukura të vendit, Himara.

Në video shfaqen resurset dhe bukuritë e kësaj perle natyrore, ndërsa vetë kryeministri i konsideron “pamje të mrekullueshme”.

“MIRËMËNGJES me këto pamje të mrekullueshme nga bregdeti i Himarës, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama para pak minutash në rrjetet sociale. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019958972930908
array(1) { ["section"]=> string(63) "miremengjes-nga-bregu-kjo-eshte-e-diela-e-edi-rames-video-84696" }