“Mirëmëngjes” nga Edi Rama, kryeministri e nis ditën me këtë lajm të mirë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:04 24-10-2017 “Mirëmëngjes” nga Edi Rama, kryeministri e nis ditën me këtë lajm të mirë

 Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të marte me një lajm të mirë.

Pasi uron ndjekësit e tij në rrjetet sociale me një “mirëmëngjes”, shefi i qeverisë njofton se rruga turistike që të çon në Velipojë pritet të përfundojë në muajin maj të vitit që vjen.  

“Mirëmëngjes dhe me lajmin e mirë se, pas 27 vjetësh, përfundon në maj rruga turistike për në Velipojë, një nga destinacionet më të populluara të bregdetit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministrin këtë mëngjes në facebook.  

 

rama.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095300674438477
array(1) { ["section"]=> string(76) "miremengjes-nga-edi-rama-kryeministri-e-nis-diten-me-kete-lajm-te-mire-96972" }