Mirëmëngjes nga Edi Rama! Kryeministri e nis ditën me një ftesë për të gjithë banorët e Tiranës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:19 29-11-2017 Mirëmëngjes nga Edi Rama! Kryeministri e nis ditën me një ftesë për të gjithë banorët e Tiranës (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një urim për të gjithë shqiptarët, për 73-vjetorin e çlirimit të vendit.

Po ashtu, sonte Tirana ruan traditën dhe feston natën e bardhë. Rama bën një ftesë për të gjithë banorët e Tiranës për tu bashkuar me festimet që ka planifikuar bashkia.

“MIRËMËNGJES dhe GËZUAR 73-VJETORIN E ÇLIRIMIT TË SHQIPËRISË?? me këtë ftesë për t'iu bashkuar festimeve plot ngjyra e risi që do të organizohen sot në kryeqytet”, shkruan kryeministri këtë mëngjes në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022487878799438
array(1) { ["section"]=> string(107) "miremengjes-nga-edi-rama-kryeministri-e-nis-diten-me-nje-ftese-per-te-gjithe-banoret-e-tiranes-video-101179" }