“Mirëmëngjes” nga Edi Rama me këtë kolazh thesaresh (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:13 29-06-2017

Kryeministri Edi Rama u ka thënë “mirëmëngjes” të gjithë ndjekësve të tij në rrjetet sociale me një kolazh imazhesh nga trashëgimia historike e qarkut të Gjirokastrës.

Të përmbledhura në një video të postuar në faqen e tij në facebook, Rama e ka cilësuar këtë kolazh si një thesar të natyrës sonë historike.

“MIRËMËNGJES

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë kolazh të disa prej thesareve të natyrës dhe të trashëgimisë sonë historike nga qarku i Gjirokastrës”, shkruan Rama. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021981954574585
array(1) { ["section"]=> string(61) "miremengjes-nga-edi-rama-me-kete-kolazh-thesaresh-video-84369" }