“Mirëmëngjes” nga Edi Rama me këtë lajm të bukur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:36 24-07-2017 “Mirëmëngjes” nga Edi Rama me këtë lajm të bukur

Ndërsa kanë nisur përgatitjet për ceremoninë e betimit të presidentit të ri, kryeministri Edi Rama e nis ditën e tij me një lajm të bukur.

Rama shkruan se një film shqiptar është zgjedhur të mbajë premierën botërore në garën kryesore të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Sarajevë.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë lajm të bukur për filmin shqiptar "Dita zë fill" (Daybreak) që është zgjedhur të mbajë premierën botërore në garën kryesore të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Sarajevë, 11-18 gusht 2017, një nga festivalet më të rëndësishëm në Europë”, shkruan Rama. 

 

fil.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069580078125
array(1) { ["section"]=> string(52) "miremengjes-nga-edi-rama-me-kete-lajm-te-bukur-87133" }