“Mirëmëngjes” nga Edi Rama, por urimi i kryeministrit sot ka një gabim të vogël

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:10 21-10-2017

Ashtu si çdo ditë kryeministri Edi Rama uron të gjithë shqiptarët kudo ndodhen që me mëngjes dhe bashkë me urimin e tij për një ditë të mbarë, shefi i qeverisë përcjell edhe një mesazh promovues për turizmin apo reformat konkrete të qeverisë së tij.

Por sot, kryeministri ka bërë një “kapërcim” të vogël. Rama në një staus në facebook u uron shqiptarëve një të “dielë të mbarë”, ndërkohë që sot në fakt është ende ditë e shtunë dhe disa sapo ka nisur.

Megjithatë, në dukje është një lapsus i korrigjueshëm, ndërsa poston mbresa të vizitorëve në Parkun e rilindur Arkeologjik e Natyror të Orikut në Vlorë, të shoqëruar edhe me një video.  

 

 

 rama_gafe_copy.jpg

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0085229873657227
array(1) { ["section"]=> string(82) "miremengjes-nga-edi-rama-por-urimi-i-kryeministrit-sot-ka-nje-gabim-te-vogel-96665" }