“Mirëmëngjes” nga Edi Rama, shikoni nga na përshëndet sot kryeministri (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:04 06-07-2017 “Mirëmëngjes” nga Edi Rama, shikoni nga na përshëndet sot kryeministri (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është “ndalur” ditën e sotme në bregun jugor të Liqenit të Tiranës.

Përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale, Rama tregon se kjo zonë ka pësuar ndryshime rrënjësore që prej vitit 2015.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të bregut jugor të Liqenit të Tiranës më 2015 dhe sot”, shkruan kryeministri. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020969152450562
array(1) { ["section"]=> string(78) "miremengjes-nga-edi-rama-shikoni-nga-na-pershendet-sot-kryeministri-foto-85179" }