Mirëqenia e ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:59 31-07-2016 Mirëqenia e ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë

Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi duket se i ka punët mirë me “të qenit mirë”.

Mjaft t’i hedhin një sy kësaj fotoje për ta kuptuar. Ministri është fotografuar në plazh por më shumë sesa rrobat e banjos me ngjyrë, bie në sy barku i tij.

Disa kile më shumë për Klosin që nga koha që ka marrë detyrën e re...

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086312294006348
array(1) { ["section"]=> string(60) "mireqenia-e-ministrit-te-mireqenies-sociale-dhe-rinise-48251" }