“Mirësevini në Shkodër” por...mbylljani sytë fëmijëve në hyrje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:08 21-07-2015 “Mirësevini në Shkodër” por...mbylljani sytë fëmijëve në hyrje

Në hyrje të qytetit të Shkodrës do të gjeni një tabelë të disa striptisteve thuajse lakuriq, si një mënyrë “mirsëardhje” për ata që e vizitojnë.

Kur je i rritur dhe je vetëm, maksimumi mund të hutohesh disi nga format e stampuara të vajzave striptiste por nëse fëmija yt kurioz të pyet për domethënien e reklamës, si do ja shpjegosh? Si do i flasësh për Kallashin dhe “shoqet e saj”?!

A mund të krenohet Shkodra me këtë tabelë në hyrje? Mesa duket, të vetmit krenarë në këtë mes mbeten ata të marketingut që ia kanë dalë të vendosin këtë tabelë gjigande, pikërisht në hyrje të Shkodrës, qytetit të biçikletave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010087013244629
array(1) { ["section"]=> string(64) "miresevini-ne-shkoder-por-mbylljani-syte-femijeve-ne-hyrje-16652" }